FC Andílci - Velká Lečice

06.06.2016 10:04
Sobotní výjezd Andílků na další utkání změnil cíl. Výkop s Velkou Lečicí se z důvodu rekultivace hřiště nekonal ve Velké Lečici nýbrž v Bojanovicích. I přes malé potíže s navigací, která v půli cesty hlásila "GPS signál ztracen", jsme se zdárně na místo dokodrcaly a byly připraveny k výkopu. Jak je již naší tradicí, prvních pět minut jsme byly na zabití - po hřišti jsme pobíhaly bez špetky života jako ztracení důchodci a taky se to soupeřkám vyplatilo...vsítily góla skrze Verčino mezinoží. Ovšem toto jsme si nenechaly líbit a ihned cirka 30 vteřin po Petřině dělovce a Janino připrsení bylo nekompromisně vyrovnáno. Následující minuty byla hra naše. Soupeř kopal, škrábal, nadával...rozhodčí i žluté karty rozdával...do kabin jsme šly v půly za nerozhodného stavu. Ve drůhé půly jsme se se soupeřkami konečně přestaly mazlit a začaly jim oplácet jejich důraznou a kontaktní hru. V minutě "x" nastal konečně zvrat. Některá z nás přihrála některé z nás a ta pak dala gól. Byla to Petra P. Chvíli jsme váhaly zda to vůbec gól byl, protože míč se z brány odrazil a vypadalo to, že Petra trefila tyč...což trefila, ale uvnitř branky...takže 2:1. Nad bránou soupeřek proletěl černý pták. Jásaly jsme. Hra pokračovala ve svižném tempu, soupeř několikrát pohrozil před naší bránou ze standartních situací, ale vždy jsme to nějak zpatlaly a Milda s Kuťou si mohli přestat kousat nehty. Nevim kdy, ale někdy v závěru druhé půle se nám podařilo procpat do soupeřovic branky ještě jeden gól. Míč kolem brankařky poskakoval asi 10x a minimálně půlka našeho týmu si do něj v této komediální scénce kopla...vypadalo to asi takhle...střela-tyč...odraženo zpět do hry...střela-tááákovááádle vejška...míč drybluje po zemi kolem něj se míhají nohy, hlavy...nahrávka kolem brankové čáry Káje...Kája chladná hlava dává konečně gól. Pak už jsme si náskok s přehledem udržely...Krásný zápas v krásném počasí s krásným výsledkem, krásnými výkony krásných žen zakončený krásnou žranicí v cukrárně ve Sloupu...

Sestava: Blažena, Petruny, Žába, Domča, Naušovka, Mandrei, Aďa, Kája, Ilu, Jani T. Kačka, Šárka, Bára.